Fletarrest për sulmuesin e dytë, në Paris shkoi nga Belgjika
Fletarrest për sulmuesin e dytë, në Paris shkoi nga Belgjika
20.04.2017 | 23:17
Tashmë është konfirmuar se në sulmin në Champs Elysees në Paris, ku mbeti i vrarë një polic dhe dy të tjerë u lënduan, bëhet fjalë për më shumë se një sulmues.
Kjo pasi ka një flet arrest për sulmuesin e dytë e në kërkim të të cilit tashmë është policia franceze, shkruan The Sun, transmeton Klan Kosova.
Ai raportohet se në Paris kishte shkruar me tren kurse ka hyrë aty nga shteti i Belgjikës.
List of videos