Sekuestrohet drogë në Vushtrri
Sekuestrohet drogë në Vushtrri
17.08.2017 | 12:07
Një person është arrestuar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një sasi droge e llojit marihuanë.
Rasti ka ndodhur mbrëmë në orën 21:30, në Nadakovc të Vushtrrisë, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin e saj të rregullt 24 orësh. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.
List of videos