Haziri: Do ta rrëzojmë qeverinë nëse nuk realizohet autostrada
Haziri: Do ta rrëzojmë qeverinë nëse nuk realizohet autostrada
18.10.2017 | 20:43
Kryetari i tanishëm i Gjilanit, dhe kandidati i LDK-së për këtë komunë, Lutfi Haziri ka thënë se do ta rrëzojnë qeverinë nëse nuk niset autostrada për Gjilan.
“Ose ka me u nis Autostrada, përndryshe do ta rrëzojmë qeverinë më 23 tetor. Alternativë tjetër nuk ka. I siguroj gjilanasit e mi për këtë”, ka thënë Haziri./Lajmi.net/