Ministri Tahiri viziton Jonuz Musliun në spital
Ministri Tahiri viziton Jonuz Musliun në spital
18.10.2017 | 17:49
Ministri i Drejtësisë (MD), Abelard Tahiri, gjatë vizitës në Luginë të Preshevës, ka vizituar kryetarin e Këshillit Kombëtar Shqiptar (KKSh), Jonuz Musliu i cili është i shtrirë në spital.
Gjatë kësaj vizite, Tahiri ka qenë i shoqëruar nga shefi i Zyrës së Kosovës në Serbi, Valdet Sadiku dhe nga familjarët e Musliut.
 
Image may contain: 3 people, people standing