Dua Lipa në një pozë të ëmbël me të dashurin nga Nju Jorku
Dua Lipa në një pozë të ëmbël me të dashurin nga Nju Jorku
Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka pak muaj që ka nisur një lidhje të re. Paul Klein është mashkulli i ...
Melania Trump punon bahçen e veshur me një këmishë me çmim marramendës
Melania Trump punon bahçen e veshur me një këmishë me çmim marramendës
Zonja e Parë i ka pritur fëmijët e një shkolle lokale, me të cilët ka kaluar kohë në bahçen e Shtëpisë së Bardhë, të cilën e kishte bërë Michelle ...
Jennifer Lopezi dhuron një milion dollarë për të prekurit nga uragani “Maria”
Jennifer Lopezi dhuron një milion dollarë për të prekurit nga uragani “Maria”
Yjet e Hollywoodit mund të duken gjithnjë si tipa të mbyllur dhe që duan të qëndrojnë larg njerëzve, por ata kanë një tjetër anë të tyre shumë të ...
Grabitet Jason Derulo, i marrin 300 mijë dollarë
Grabitet Jason Derulo, i marrin 300 mijë dollarë
Jason Derulo ka qenë viktimë e një vjedhjeje masive. ...
Burgu famëkeq i pushtuar nga fantazmat, një atraksion turistik
Burgu famëkeq i pushtuar nga fantazmat, një atraksion turistik
Burgu që ndodhet në Somerset të Anglisë është një prej atraksioneve turistike më të njohura dhe për momentin biletat janë të shitura. ...
Rrëzohet avioni në det gjatë shfaqjes ajrore
Rrëzohet avioni në det gjatë shfaqjes ajrore
26.09.2017 | 10:30
Piloti italian Gabriele Orlandi ka ndërruar jetë pasi avioni që ai po drejtonte gjatë një shfaqje ajrore është rrëzuar në det. ...
Rita Ora provokon sërish
Rita Ora provokon sërish
25.09.2017 | 10:27
Çdo ditë e më shumë Rita Ora po fiton vëmendjen e medieve rozë jo vetëm për shkak të talentit të saj në këngë, por edhe si modele që po shfaqet në ...
Kylie Jenneri shtatzënë
Kylie Jenneri shtatzënë
25.09.2017 | 10:26
Mediet rozë shkruajnë se 20-vjeçarja Kylie Jenner është shtatzënë me të dashurin Travis Scott. “Daily Mail” shkruan se çifti ka ndarë lajmin me miqtë ...
Shfaqet për herë të parë e dashura e Harryt
Shfaqet për herë të parë e dashura e Harryt
25.09.2017 | 10:24
Aktorja Meghan Markle ka bërë shfaqjen e saj të parë zyrtare si e dashura e Princit Harry të Britanisë, në ceremoninë e hapjes së lojërave “Invictus” ...
Ndryshimi drastik i Gigi Hadidit
Ndryshimi drastik i Gigi Hadidit
25.09.2017 | 10:23
Ajo është një ndër modelet më të kërkuara dhe paguara momentalisht në industrinë e modës dhe nuk ka munguar në asnjë shfaqje pa parakaluar në “Javën ...
Nusja angazhoi 250 nxënës për t’ia mbajtur sarin
Nusja angazhoi 250 nxënës për t’ia mbajtur sarin
25.09.2017 | 10:21
Një çift nga Sri Lanka është nën hetime për përdorimin e qindra fëmijëve të shkollave për t’ia mbajtur sarin nuses gjatë një ceremonie martesore. ...