15-vjeçari merr dhuratë një ‘Ferrari’ 200 mijë paund
15-vjeçari merr dhuratë një ‘Ferrari’ 200 mijë paund
10.08.2017 | 16:15
Djali i një miliarderi ka marrë dhuratë një ‘Ferrari’ të ri me vlerë 200 000 paund të mbështjellë në Lousi Vuitton, pavarësisht se ai është shumë i vogël për t’i dhënë.
Rashed Saif Belhasa e ka postuar videon në rrjetin sociale Money Kicks. Kjo është një faqe në “Instagram” dhe “Youtube” që adoleshenti e përdor për t’i publikuar blerjet e tij më të fundit duke përfshirë edhe ‘Ferrarin F12 Berlinetta’.
List of videos