Heidi kalon për mrekulli pushimet me djalin (Foto)
Heidi kalon për mrekulli pushimet me djalin (Foto)
16.08.2017 | 12:14
Heidi Klumi mori edhe një herë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj në pushimet dhjetëditëshe në Shën Bartolomi.
Pavarësisht prej moshës, ajo vazhdon të duket tejet joshëse dhe atraktive. 44-vjeçarja u shfaq me bikini duke notuar, teksa përqafonte djalin 12-vjeçar, Henrin. Ajo shquhet për format trupore, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë asnjëherë.
 
 
 
 
List of videos