Feronikeli e shkatërroi Hajvalinë
Feronikeli e shkatërroi Hajvalinë
21.04.2017 | 16:55
KF Feronikeli e ka shkatërruar skuadrën e Hajvalisë, duke mposhtur me rezultat bindës 6-0.
Bujar Shabani ka shënuar tre gol në ketë ndeshje, kurse nga një e shtuan edhe Labinot Osmani, Mentor Zhdrella dhe Yll Hoxha. Ndeshjet tjera të kësaj xhiro zhvillohen nesër (e shtunë) dhe pasnesër e (diel), kurse takohen: Prishtina ‐ Gjilani, Llapi ‐ Besa, Liria ‐ Ferizaj, Drenica ‐ Drita, Trepça ‘89 ‐ Trepça.
 
Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)
List of videos