Një partnere si Georgina, pas akuzave të ngritura së fundmi ajo i qëndron në krah Cristiano Ronaldos!

07 mars 2023 | 11:44

Cristiano Ronaldo është përfshirë në disa skandale mbi akuzat për pabesi që futbollisti tashmë i ka mohuar dhe, të paktën në daljet publike, ka marrë mbështetjeje nga partnerja e tij Georgina Rodriguez, e cila erdhi për ta mbështetur në ndeshjen e tij të fundit, së bashku me fëmijët e tyre.

Influencuesja ka ndarë në InstaStory-n e saj në Instagram një foto nga loja dhe në të cilën shfaqet e gjithë familja: Alana Martina, binjakët Eva dhe Mateo, si dhe e vogla Bella Esmeralda.

Georgina ishte e pranishme në ndeshjen në të cilën Al Nassr bëri një rikthim epik për të mposhtur skuadrën e fundit Al Batin 3-1, duke përfituar nga 12 minuta pushim, në një ndeshje në të cilën Cristiano Ronaldo nuk kontribuoi në golat, pavarësisht se kishte shtatë goditje, të cilat e bënë paksa të dëshpëruar sulmuesin portugez.

Me këtë gjest, Georgina dha një mbështetje për Cristianon, një tjetër javët e fundit, pas thashethemeve për një përçarje gjatë ditëve të para të çiftit në Arabinë Saudite.

Dy gra pretenduan se kishin pasur marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon, e para që e bëri këtë ishte modelja kiliane Daniella Chavez, më pas iu bashkua influencuesja venezueliane Georgilaya.

Shefi i grupit parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës…